PROPĀNS-BUTĀNS

PROPĀNS-BUTĀNS

Propāna-butāna gāzu maisījums tiek izmantots kā dažādu transportlīdzekļu kurināmais. Propāns ir daudz vieglāks par butānu, tomēr tajā ir mazāk enerģijas. Propānu saspiežot, -42 °C temperatūrā tas kondensējas, bet butāns pāriet šķidrā stāvoklī -7 °C temperatūrā. Šis maisījums paredzēts lietošanai sadzīvē.

Piedāvājam iegādāties propāna-butāna gāzu maisījumu:

5 l balonos (2 kg);

27 l balonos (11 kg);

46 l balonos (19 kg);

50 l balonos (21 kg);

79 l balonos (33 kg).

Nozares

 Pārtikā.

Propāna-butāna gāzi izmanto kā liesmas enerģijas avotu. Propāna-butāna baloni piemēroti virtuvēm telpās un ārpus telpām.

 Transports un automašīnas.

Automašīnām paredzētā gāze ir propāna un butāna maisījums. Ziemas laikā izmantojot tikai propānu, automašīnas degvielas patēriņš būtu lielāks. Propāna gāze balonos piemērota arī izmantošanai ar gāzi darbināmiem autoiekrāvējiem.

 Apsildīšana.

Komerciāliem mērķiem izmanto sašķidrinātu gāzi – propāna un butāna maisījumu. Vasaras laikā maisījumā ir 40 % propāna un 60 % butāna, bet ziemā attiecība ir otrāda. Propānu-butānu izmanto iekštelpām un ārpus telpām paredzētiem gāzes sildītājiem, ūdens uzsildīšanai un telpu apsildīšanai u.c.

Drošība

Propāns-butāns ir sprāgstošs. Lai izvairītos no bīstamības veselībai, ieteicams lejupielādēt drošības datu lapu un vadīties no tajā sniegtajiem noteikumiem.

Kontakti

 SIA Gaschema

Dzelzavas iela 120A, Rīga, LV-1021

Tāl. 26 97 0000

e-pasts: [email protected]

Lejuplādēt


DDL