GĀZU MAISĪJUMI

GĀZU MAISĪJUMI

“Gaschema” piedāvā plašu speciālo gāzu maisījumu sortimentu – maisījumus, kas sastāv no 2 līdz pat 15 Specialiosios dujos_duju misiniaikomponentiem. Gāzu maisījumus ražojam uz argona, slāpekļa, sintētiskā gaisa, oglekļa dioksīda, ūdeņraža, hēlija, skābekļa un sintētiskā gaisa bāzes. Speciālo gāzu ražošanas tehnoloģija ļauj saražot visdažādākās kombinācijas, atkarībā no klienta vēlmēm un darbības specifikas, tomēr ievērojot komponentu saderību.

Atšķirīgās proporcijās sagatavotie maisījumi tiek izmantoti dažādās tehnoloģijās (piem., lāzertehnoloģijās), ierīču kalibrēšanai un dažādiem zinātniskiem izmēģinājumiem.

Piedāvājam iegādāties speciālos gāzu maisījumus:

1 l, 2 l, 5 l, 10 l, 20 l, 40 l, 50 l balonos.

Nozares

Zinātniskie pētījumi

Speciālie maisījumi tiek izmantoti lāzerierīču vai instrumentu kalibrēšanai, vides un ražošanas procesu kontroles nodrošināšanai, gāzes hromatogrāfijai un atomu absorbcijai. Tīro gāzu maisījumi tiek izmantoti arī kā katalizatori.

Medicīna

Kvalitatīvi speciālie maisījumi tiek izmantoti sterilizēšanai, kā arī ķīmiskajiem pētījumiem un bioloģisko paraugu glabāšanai.

Metālapstrāde

Augsti kvalitatīvi maisījumi tiek izmantoti precīzai metināšanai un metālu attīrīšanai metalurģijas procesos.

Elektronika

Tīro gāzu maisījumi tiek izmantoti kvēlspuldžu piepildīšanai, šķidrumu, toksisku un degošu gāzu detektoru un lāzeru ražošanā.

Pārtika

Speciālie maisījumi tiek izmantoti augļu nogatavināšanai.

Drošība

Lai izvairītos no bīstamības veselībai, ieteicams lejupielādēt drošības datu lapu un vadīties no tajā sniegtajiem noteikumiem.

Kvalitātes sertifikāti un drošības datu lapas tiek piegādātas kopā ar iegādāto gāzi.

Kontakti

SIA Gaschema

Dzelzavas iela 120A, Rīga, LV-1021

Tāl. 26 97 0000

e-pasts: [email protected]

Lejuplādēt


DDL


DDL